Evropë SQEvropë.Portal SQ

NATO-ja premton se nuk do të harrojë afganët që nuk janë evakuuar

Sekretari i Përgjithshëm i NATO -s Jens Stoltenberg vlerësoi sot se ishte “e nevojshme” që aeroporti i Kabulit të qëndrojë i hapur dhe u zotua të mos i harrojë ata që përpiqen të ikin nga regjimi taleban në Afganistan pas largimit të ushtarëve të fundit amerikanë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle