Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

NATO-ja dhe Ukraina me marrëveshje për thellimin e bashkëpunimit kibernetik

- NATO-ja nënshkroi marrëveshje për përforcim të mbështetjes kibernetike për Ukrainën, pasi sulmi i madh i hakerëve ndaj Kievit i rriti tensionet për shkak të frikësimeve se Rusia mund të përgatitë invazion, transmeton BGNES.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle