Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

NATO i hodhi poshtë kërkesat ruse që t’i tërheq forcat e veta nga Rumania dhe Bullgaria

NATO i hodhi poshtë kërkesat ruse që t’i tërheq forcat nga Rumania dhe Bullgaria, ndërsa përpjekjet diplomatike vazhduan me pengimin e luftës në Evropë, pasi Rusia sistemoi dhjetëra mijë ushtarë në afërsi të kufijve me Ukrainën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle