Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

NATO e dënoi sulmin ndaj tankerit në Oman dhe i bëri thirrje Iranit që t’i respektojë obligimet ndërkombëtare

NATO sot iu bashkangjit aleatëve, ashpër duke e dënuar sulmin ndaj tankerit të naftës “Merser Strit” në bregun e Omanit dhe ka shprehur ngushëllime deri te Rumania dhe Britania e Madhe për humbjet e pësuara.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle