Evropë SQEvropë.Portal SQ

Nata e Vitit të Ri në Francë pritet të jetë tensionuese për policinë për shkak të Kovid-19 dhe dhunës urbane

Viti i dytë me radhë, që nata e Viti të Ri në Francë do të shënohet me sfidë të dyfishtë për policinë - luftën kundër dhunës urbane dhe masave kufizuese për shkak të Kovid-19. Për këtë për natën e Viti të ri do të angazhohen 95.000 policë, njofton korrespondenti i MIA-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle