0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Napoli dhe Çellsi në negociata për Emersonin

Napoli dhe Çellsi po zhvillojnë negociata për mbrojtësin Emerson (28), i cili me Italinë paradokohe e fitoi titullin evropian, por, sipas mediumeve italiane, dy ekipet nuk janë afër marrëveshjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle