0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Naim Bajrami: Gjykata Supreme i vërtetoi pretendimet e Sllobodan Bogoevskit

Gjykata Supreme e hodhi poshtë si të pabazuar padinë për shpifje të liderit të BDI-së, Ali Ahmeti dhe ish-zëvendëskryeministrit Musa Xhaferi, kundër ish zyrtarit të zbulimit Sllobodan Bogoevski, lidhur me dëshminë e tij në rastin "Maxhar Telekom", delaroi sot në konferencë për shtyp, Naim Bajrami nga Aleanca për Shqiptarët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle