0_Sport,Portal SQSport SQTenis SQ

Nadali ndjehet më mirë, në kërkim të titullit të 14-të në Paris

Rafael Nadal ndjehet më mirë pas lëndimit në këmbë dhe para përpjekjes së tij për titullin rekord të 14-të në Kampionatin në Francë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle