Sport SQ

Nadal: Trupi im është si “makinë e vjetër”

Në moshën 35 vjeç dhe pas pothuajse dy dekadave në, apo afër majës së tenisit, Rafael Nadali e krahason trupin e tij me një "makinë të vjetër".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle