0_Sport,Portal SQSport SQSport.Slajder SQTenis SQ

Nadal për të 15-tën herë me radhë në javën e dytë në Australian Open

Reketi i pestë botëror Rafael Nadal pasdite në xhiron e tretë të Australian Open e fitoi Karen Haçanovin – 6:3, 6:2. 3:6 dhe 6:1.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle