Ballkan SQBallkan.portal SQ

N1: Qytetarët e Serbisë blejnë benzinë dhe dizel më të shtrenjtë

Qytetarët e Serbisë për momentin blejnë derivate më të shtrenjta në krahasim me banorët tjerë të shteteve të ish-RSFJ-së, njoftoi sot portali N1.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle