0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Myftinia e Dibrës: Lotët e zisë nuk ndalojnë

- Pas lajmit për tragjedinë, në të cilin ndërruan jetë 46 shtetas të Maqedonisë së Veriut, në mesin e të cilëve katër banorë të Komunës së Dibrës, ngushëllime familjeve të viktimave dhe Muftinisë së Dibrës, prej ku bëjnë të ditur se lotët e zisë nuk ndalen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle