Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Mustafa: Kurti dhe Osmani nuk duhet të komunikojnë me serbët e Kosovës përmes njësive speciale

- Ish kryeministri i Kosovës dhe lideri i para pak kohe i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa thotë se krerët aktualë shtetërorë të Kosovës, kryeministri Albin Kurti dhe presidentja e shtetit, Vjosa Osmani, "kanë zgjedhur mënyrë e gabuar" të komunikimit me pjesëtarët e pakicës serbe në Kosovë, informon korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle