0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Murseli: Qendra e Tetovës do të bëhet zonë atraktive, prioritet është vazhdimi i bulevardeve

Kandidati për kryetar komune Vullnet Murseli nga koalicioni Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa, sonte në qendër të qytetit dhe në lagjen Teqe hapi dy shtabe zgjedhore në Tetovë. Në takimet me banorët, Murseli theksoi nevojën për ri-planifikim dhe funksionalizim të sheshit të qytetit dhe integrim me kompleksin e ri dhe të vjetër tregtar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle