0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Transportuesit i dislokojnë protestat vetëm para barakave të Qytetit të Shkupit

- Trupi koordinues solli vendim që protestat nga udhëkryqi te Kryqi i Kuq dhe qendra tregtare "Mavrovasja" të dislokohen nesër në orën 10 para barakave të Qytetit të Shkupit në bulevardin "Ilindenska" i cili do të bllokohet në të gjitha katër korsitë, në shtrirjen prej prapa Qeverisë drejt Karposhit deri te "Alumina", informoi sot në konferencë për media Kemal Muriq nga "Slloboda prevoz".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle