Sport SQ

Murinjo, Spaleti, Inzagi dhe Gasperini u përjashtuan në ndeshjet e së dielës në Serie A

Katër trajnerë të klubeve italiane janë përjashtuar në takimet nga Seria A të luajtura gjatë ditës së djeshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle