0_Sport,Portal SQFutboll SQ

Murinjo shfrytëzon drone dhe ekran të madh në stërvitjet e Romës

Roma ka vendosur teknologji bashkëkohore në procesin e stërvitjes. Trajneri kryesor i ekipit, Zhoze Murinjo shfrytëzon drone dhe ekran të madh gjatë stërvitjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle