Futboll SQSport SQ

Murinjo mbetet i pakënaqur nga aktivizimi i Romës gjatë periudhës kalimtare

Trajneri i Romës, Zhoze Murinjo mbetet i pakënaqur nga aktivizimi i Romës gjatë periudhës kalimtare. Këtë verë, Roma ka nënshkruar kontratë me mesfushorin Nemanja Matiq, mbrojtësin Zeki Çelik dhe portierin Mille Svillar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle