0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Murinjo e mori përgjegjësinë për humbjen katastrofike në Norvegji

Asnjëherë në karrierën time nuk kam udhëhequr një skuadër që ka pranuar gjashtë gola dhe përgjegjësia për këtë është vetëm e imja, ka thënë trajneri i Romës, Zhoze Murinjo pas humbjes katastrofike të djeshme të skuadrës italiane, si mysafire ndaj Bodo Glimt nga Norvegjia me rezultatin 6:1 në kuadër të Ligës së Konferencës së UEFA-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle