0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mucunski: Mbështetje për Angel Karapetrov, është koha që tetovarët të marrin më në fund projekte dhe ndryshimetqë meritojnë

Nënkryetari i VMRO DPMNE-së Timço Mucunski mbrëmë në Tetovë iu bashkua takimeve me qytetarët e kandidatëve për këshilltarë të udhëhequr nga kryetari në detyrë Angel Karapetrov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle