0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Muaji i kaluar ishte korriku më i nxehtë deri më tani

Ky korrik ishte më i nxehti në botë, pas korrikut 2019 dhe korrikut 2016, kumtuan shkencëtarët nga BE-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle