0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

MSHIA: I japim shtysë dhe po e përshpejtojmë transformimin digjital

Ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës (MSHIA), Jeton Shaqiri sot ka realizuar takim pune me menaxheren e "Mastercard" për Maqedoninë e Veriut, Bullgarinë, Shqipërinë dhe Kosovën, Vanja Manova dhe drejtorin ekzekutiv të Eurotrust, Georgi Dimitrov, njoftuan nga MSHIA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle