0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

MSHIA: Buxheti për vitin e ardhshëm përfshin projekte të dedikuara për qytetarët

Në Buxhetin e Ministrisë së Shoqërisë Informatike dhe Administratës përfshihen projekte të dedikuara drejtpërdrejt për qytetarët, për digjitalizimin e administratës shtetërore dhe shërbimeve të cilat ajo i ofron.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle