0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

MSH: Të respektohen rekomandimet për mbrojtje nga vala e të nxehtit

Në dy ditët në vijim (4 dhe 5 gusht), I tërë territory I shtetit do të kaplohet nga temperatura të fazës së portokalltë (alerte), kumtoi Ministria e Shëndetësisë në pajtim me paralajmërimin nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle