0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

MSH: Të gjitha dokumentet janë gati për inspektim, mbështetje e plotë për hetimin

Ministria e Shëndetësisë e përshëndet procedurën e Prokurorisë Themelore Publike për hetimin për shpërthimin e zjarrit në qendrën mobile për kovid në përbërje të Klinikës së Tetovës, ku, siç theksohet në kumtesë,  me keqardhje të madhe  kishte edhe humbje të njerëzve dhe informon se e dorëzon në inspektim  gjithë dokumentacionin për spitalet modulare.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle