0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

MSH: Rivaksinohen gjithsej 45 për qind e qytetarëve të rritur

Gjithsej 9.307 doza vaksina janë aplikuar dje dhe pardje, prej të cilave 1.830 janë aplikuar si dozë e parë, 7.281 janë rivaksinuar, ndërsa 196 qytetarë e kanë marrë dozën e tretë të vaksinës, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle