0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQ

MSH: Rivaksinohen 43,6 për qind e qytetarëve të rritur në shtet

Gjatë ditës së djeshme janë aplikuar gjithsej 3.014 doza të vaksinave, prej të cilave 1.240 si dozë të parë, 1.730 janë rivaksinuar dhe 44 qytetarë kanë marrë dozën e tretë të vaksinës, informojnë nga Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle