0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

MSH: Qendra për parandalim dhe kontroll të sëmundjeve të SHBA-së me studim të ri i cili e thekson efikasitetin e vaksinave kundër Kovid-19

Qendrat për parandalim dhe kontroll të sëmundjeve të SHBA-së të premten (10 shtator), publikoi një studim të ri të vaksinave kundër Kovid-19, kundër sëmundjeve serioze ose vdekjes, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle