0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQShoqëri SQ

MSH: Për mirëmbajtjen e të vitit shkollor, është i domosdoshëm vaksinimi i prindërve dhe arsimtarëve

Para fillimit të vitit të ri shkollor, vendet në rajon, si Serbia, Kroacia dhe Bullgaria, përfshirë vendin tonë, shpallën vendimet për mësimin e nxënësve me prezencë fizike sipas protokolleve qartë të përcaktuara shëndetësore, për dallim nga viti i kaluar, kur në shumicën e shteteve kishte mbyllje të plotë të shkollave.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle