0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

MSH: Për herë të parë në vend në KGJO është kryer prerje cezariane ekstraperitoneale

- Në Klinikën Universitare për Gjinekologji dhe Obstetrikë në Shkup të premten, më 8 tetor, për herë të parë ishte realizuar prerje cezariane ekstraperitoneale te një shtatzënë 23-vjeçare, e cila paraprakisht kishte tre operacione të mëdha kirurgjike abdominale për shkak të lëndimeve të organeve të brendshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle