0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

MSH: Në Klinikën Infektive vdiq një paciente 16-vjeçare

Ministria e Shëndetësisë kumtoi se në Klinikën për Sëmundje Infektuese dhe Gjendje Febrile vdiq një paciente 16-vjeçare nga fshati Siriçinë i Tetovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle