0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

MSH: Me dozën e tretë mund të vaksinohen punonjësit shëndetësorë, personat mbi 60 vjet dhe ata të cilët janë me imunitet të kompromentuar

Ministria e Shëndetësisë kumtoi se duke filluar nga sot me dozën e tretë të vaksinës mund të vaksinohen, punonjësit shëndetësorë, qytetarët mbi 60 vjeç dhe personat të cilët kanë gjendje të kompromentuar shëndetësore, ndërsa te të cilët ka kaluar gjashtë muaj nga rivaksinimi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle