0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

MSH: ISHSSH nuk konfimroi parregullsi në spitalet modulare në shtet

– Inspekrotari Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor (ISHSSH) gjatë mbikëqyrjeve të jashtëzakonshme inspektuese në 18 spitale modulare në shtet nuk konstatoi parregullsi, njoftoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle