0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQSektori civil SQShoqëri SQ

MSH: Dje 13.300 qytetarë janë vaksinuar kundër Kovid-19

Vaksinimi zhvillohet pa pengesa në të gjitha pikat në të gjithë vendin, ndërsa në vijim është vaksinimi në terren është duke u zhvilluar. Në pikat e vaksinimit në shtet dhe në terren, në konkludim me ditën e djeshme janë vaksinuar gjithsej 695.525 qytetarë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle