0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

MPPS: Vijon pagesa në etapa e pensioneve të dhjetorit

- Prej sot fillon pagesa në etapa e pensioneve të dhjetorit, njoftoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale (MPPS).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle