0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

MPPS: Vijon pagesa e të drejtave nga mbrojtja sociale dhe e fëmijëve

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njofton se sot ka filluar pagesa e të drejtave nga mbrojtja sociale, e fëmijëve dhe mbrojtjes civile për muajin maj të vitit 2022.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle