0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

MPPS: Veprimtaria e kujdesit – edukimit në institucionet parashkollore pandërprerë zhvillohet edhe në kohë të grevës

- Ministria e Punës dhe Politikës Sociale informoi se sot në mëngjes filloi greva e paralajmëruar në institucionet publike parashkollore për fëmijë - kopshte të fëmijëve, dhe se veprimtaria e kujdesit - edukimit në institucionet parashkollore pandërprerë zhvillohet edhe në kohë të grevës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle