0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

MPPS: Në vijim është pagesa në faza e pensioneve të gushtit

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njofton se sot filloi pagesa në faza e pensioneve të gushtit. Pensionet do të paguhen para kohe dhe në faza, me qëllim që të mundësohet mbrojtje më e madhe e pensionistëve në kushte të rrezikut nga virusi korona.  Kovid-19.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle