0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQSektori civil SQShoqëri SQ

MPPS: Në vijim është pagesa e të drejtave nga mbrojtja sociale dhe të fëmijëve

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale informon se sot filloi pagesa e të drejtave nga mbrojtja sociale, të fëmijëve dhe civile për muajin nëntor të vitit 2021.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle