0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQ

MPPS: Në vijim është pagesa e shtesës arsimore për periudhën e tretë matëse

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njofton se në vijim është duke u bërë pagesa e shtesës arsimore për periudhën e tretë matëse për vitin shkollor 2021/2022, e cila përfshin gjithsej 32.403 shfrytëzues në nivel shtetëror.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle