0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

MPPS: Janë siguruar 284.9 milionë denarë shtesë për 1.216 punësime të reja Planit operativ për punësim

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale ka siguruar 284.9 milionë denarë shtesë për 1.216 punësime të reja, të cilat do të realizohen përmes Planit operativ të programeve dhe masave aktive për punësim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle