0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

MPPS: Është në proces pagesa e të drejtave sociale dhe të mbrojtjes së fëmijëve

Sot filloi pagesa e të drejtave sociale, të fëmijëve dhe mbrojtjes civile për shkurt të vitit 2022, njoftoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale

Butoni Kthehu në krye
Mbylle