0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

MPPS: Edhe gjatë grevës kopshtet do të punojnë, ndërsa fëmnijët do të përkujdesen

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale informoi se të gjitha institucionet parashkollore në ditët e grevës së paralajmëruar, do ta publikojnë veprimtarinë e tyre për përkujdesin dhe edukimin e fëmijëve sikurse edhe deri më tani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle