0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

MPPS: Deputetët e opozitës të mos e bllokojnë vendimin ligjor për të dielën – ditë të pushimit javor, punëtorët e presin këtë të drejtë

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale apelon te deputetët e opozitës të mos e pengojnë procedurën kuvendore për Propozim-ligjin për ndryshime dhe plotësime të Ligjit për marrëdhënie pune, me të cilin definohet se e diela është ditë e pushimit javor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle