0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

MPPS: 8 Shtatori ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut

Në pajtim me Ligjin për festa të Republikës së Maqedonisë së Veriut, 8 Dhjetori 2021 (e mërkurë) – “Shën Klimenti i Ohrit” është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut, informuan nga Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle