0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

MPJ: Sipas informacioneve të para,, nuk është gjetur asnjë gjurmë për keqpërdorim eventual të dërgesës diplomatike

Ministria e Punëve të Jashtme doli me kumtesë për supozimet që i publikuan një pjesë e mediave, sipas së cilave në një dërgesë të shënuar si postë diplomatike të Ministrisë, në kamionë janë mbajtur dhe kontrabanduar cigare dhe pije.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle