Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

MPJ shqiptare u bëri thirrje qytetarëve që urgjentisht të largohen  nga Ukraina

Ministria shqiptare për Evropë dhe Punë të Jashtme i këshillon qytetarët shqiptarë të mos udhëtojnë në Ukrainë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle