0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

MPJ: Mitreva do të mbahet mend për përkushtimin dhe pakompromisin e saj në mbrojtjen dhe promovimin e interesave të shtetit

Punonjësit e Ministrisë së Punëve të Jashtme me keqardhje të madhe morën lajmin për vdekjen e ish-ministres së Punëve të Jashtme, Ilinka Mitreva, informon MPj-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle