0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

MPJ: Lëshim i shpejtë dhe efikas i pasaportave në ambasadën tonë në Berlin

Ministria e Punëve të Jashtme bëri të ditur se vendosja e stacionit bazë për lëshimin e dokumenteve të udhëtimit në Ambasadën e Republikës së Maqedonisë së Veriut në Berlin ka filluar t'i japë rezultatet e para dhe për më pak se një muaj, sipas pohimit të ambasadorit Ramadan Nazifit, mbi 200 persona janë fotografuar, ndërsa rreth 70 shtetas tonë tashmë kanë marrë pasaportë të re.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle