0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

MPJ: Kujdes gjatë udhëtimit në Greqi për shkak të zjarreve, deri tani asnjë nga shtetasit e Maqedonisë së Veriut nuk ka kërkuar ndihmë

Ministria e Punëve të Jashtme sot ka dërguar apel për kujdes gjatë udhëtimit ose qëndirmit në Greqi për shkak të situatës me zjarret dhe informoi se deri tani asnjë nga shtetasit tanë nuk ka kërkuar ndihmë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle